Найкращі брекет-системи

КРАЩІ БРЕКЕТ-СИСТЕМИ

90% сучасних людей не можуть похвалитися природою рівними зубами, але це не означає, що потрібно приховувати свою посмішку! Брекет-системи для виправлення прикусу та вирівнювання верхнього та нижнього зубного ряду – поширений та дієвий метод. Ці незнімні апарати коригують нерівності зубного ряду пацієнта будь-якого віку. Вони встановлюються тривалий час і вимагають щоденного переміщення. Як вибрати найкращі брекет-системи та на що звернути увагу?

ВИДИ БРЕКЕТ-СИСТЕМ

Залежно від місця встановлення кріплень на зуби брекети поділяються на:

Вестибулярні – кріпляться до зовнішнього боку зуба. Лігатури таких систем можна зробити різних кольорів.
Лінгвальні – кріпляться до внутрішньої сторони зубів, за рахунок чого непомітні у повсякденному житті.
За типом конструкції виділяють такі брекет-системи:

Лігатурні – складаються з лігатур (дротівок або кольорових еластичних лігатур). Бувають як вестибулярними, і лінгвальними. Лігатури можуть змінювати колір під впливом барвника, проте вартість таких брекетів невисока.
Безлігатурні (самолігуючі) – кріпляться до зовнішньої сторони зуба і діють швидше, за рахунок підстроювання окремо під кожен зуб. Пацієнту доводиться рідше відвідувати лікаря, звикання до системи відбувається швидше та зовнішній вигляд таких брекетів дуже акуратний.
Крім того, брекет-системи відрізняються за матеріалом, з якого виготовлені. Металеві брекети досить помітні і не підійдуть сором’язливим людям. Естетичні конструкції створені спеціально для пацієнтів, які переймаються красою своєї посмішки під час лікування. Вони бувають керамічні, сапфірові, кольорові та композитні.

МЕТАЛЕВІ БРЕКЕТИ

Брекет-системи з металу відрізняються доступною ціною, тому користуються особливою популярністю. Матеріал (сталь, титан або сплав нікелю та титану) не викликає алергій та подразнень. Металеві брекети швидко встановлюються, дуже міцні та можуть виправити викривлення різної складності. У таких конструкціях найменше тертя, завдяки чому процес лікування відбувається досить швидко.

 

БРЕКЕТИ З КЕРАМІКИ

БРЕКЕТЫ ИЗ КЕРАМИКИ

Керамічні брекети дуже міцні і мають привабливий зовнішній вигляд. Колір конструкції підбирається в тон зубної емалі пацієнта і змінюється у процесі лікування. Брекети з кераміки діють повільніше через помітне тертя у системі. Їх дещо проблематично видалити із зубів, не пошкодивши емалі, проте при носінні вони майже непомітні. Керамічні брекет-системи бувають лігатурними та безлігатурними.

Сапфірові брекет-системи

САПФИРОВЫЕ БРЕКЕТ-СИСТЕМЫ

Брекети зі штучно вирощених сапфірових кристалів виглядають приємно, прозорі, майже не відчуваються при носінні і дуже ефективні при лікуванні. Вони відрізняються стійкістю до механічних пошкоджень і барвників, проте вимагають ретельного догляду. Вартість на сапфірові брекет-системи досить висока.

Композитні брекет-системи

Брекети з композиту повністю прозорі і зовні слабо відрізняються від сапфірових. Їх вартість помітно нижча від інших видів естетичних систем. Композит пластичний, через що не завжди забезпечує тиск потрібної сили. Саме тому композитні брекет-системи рекомендуються пацієнтам з підвищеною чутливістю зубів або тим, хто потребує слабкої корекції. При носінні такі брекети майже непомітні, матеріал не фарбується і досить міцний. У каталозі нашого магазину представлений композит, посилений металевим пазом – він забезпечує ефективне та швидке виправлення нерівностей.

Брекет-системи слід підбирати, виходячи з індивідуальних потреб пацієнта. В інтернет-магазині ортодонтичних товарів для докторів Оrthosmile ви можете придбати якісні брекети та їх складові. Ми стежимо за новинками та пропонуємо ортодонтам широкий асортимент перевірених товарів за приємними цінами. У каталозі магазину представлені найкращі брекет-системи.

Звертайтеся до нас на сайті або по телефону – і менеджери нададуть кваліфіковану консультацію з усіх питань, що вас цікавлять.