Під час лікування лікарі-ортодонти застосовують велику кількість допоміжних пристроїв. Пацієнту складно довгий час перебуває в одному стані за тривалої процедури або за необхідності фіксації щелеп. Крім дискомфорту, болю або навіть ушкоджень губ та щік, від яких страждає пацієнт, знижується також якість процедури. Ретрактор або губний розширювач – це пристрій, який застосовується для розширення робочого простору ортодонту та забезпечує комфорт пацієнта.

Ретрактор вважається одним із найважливіших помічників у ортодонтії. За допомогою еластичного кільця специфічної форми, губи та щоки розсуваються та фіксуються у зручному положенні.

Пацієнт може розслабитись і не боятися пошкодження м’яких тканин, а лікар – зосередиться на лікуванні. Крім того, ретрактор ізолює робочий простір лікаря від зайвої слини.

Пристрій тримає рот відкритим у потрібній позиції і не викликає дискомфорту навіть при тривалому використанні. Пацієнту не потрібно докладати зусиль, щоб тримати рот чи губи у певній, часто неприродній позиції.

Для успішного лікування нерівностей зубного ряду насамперед необхідно зробити панорамний знімок. В ортодонтії губний ретрактор використовується для закріплення губ та щік при фотографуванні прикусу.

Щоб знімок вийшов якісним і відображав навіть найнепомітніші аномалії в будові зубного ряду, необхідно надійно зафіксувати щелепи, губи та щоки.

Конструкція ретрактора забезпечує як стабільний стан, а й захист м’яких тканин ротової порожнини. Прозорий матеріал не спотворює світлотіні та колірні показники знімка.

Переваги використання ретрактора:

  • комфорт пацієнта;
  • зручне поле для лікарських маніпуляцій, у тому числі для ортодонтальних знімків та зняття відбитків;
  • захист губ, щік та ясен пацієнта від випадкових ушкоджень під час лікування;
  • підвищення якості процедури;
    гігієнічність процедури – ізоляція слини та відсутність необхідності для лікаря дотримуватися губ пацієнта.

Використання ретрактора значно полегшує роботу стоматолога-ортодонта.

Як підібрати ретрактор

Ретрактор

Пластиковий прозорий ретрактор випускається у трьох основних розмірах: S (Small – Малий), M (Medium – Середній), L (Large – Великий).

Найменший розмір підійде дітям та підліткам, а також власникам невеликої щелепи. Ретрактор середнього розміру корисний при лікуванні жінок, а великий – при фотографуванні прикусу чоловіків.

Вибір розміру дуже важливий, адже лише відповідна конструкція забезпечить зручне входження та зробить лікування комфортним.

Правильно підібраний ретрактор вводиться в порожнину рота пацієнта легкими круговими рухами і точно також витягується.

Анатомічний дизайн ретрактора гарантує зручну посадку у ротовій порожнині. В міру гнучке пристосування забезпечує видимість всіх зубів, незалежно від розташування, і не завдає шкоди.

За допомогою успішно підібраного ретрактора процедура фотографування та інші маніпуляції проходять швидко та безболісно.

Інтернет-магазин якісних ортодонтичних товарів Оrthosmile пропонує зручні еластичні ретрактори у трьох основних розмірах.

Пристосування стерильні та відповідають санітарно-гігієнічним нормам, адже проходять процедуру обов’язкової хімічної дезінфекції.

Ми стежимо за новинками у стоматологічній сфері та пропонуємо своїм клієнтам лише перевірені товари.

На нашому сайті ви можете отримати кваліфіковану консультацію щодо товарів, представлених у каталозі.

Купуючи ретрактор у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте підтримку на всіх етапах купівлі та оперативну доставку.